Sık Sorulan Sorular > Ödeme

Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

www.lefzen.com'da ödeme işleminizi kredi kartı, havale/eft ve kapıda ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.


Hangi banka kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

Maximum özellikli İş Bankası A.Ş ve Ziraat Bankası kredi kartları, Finansbank kredi kartları, Paraf özellikli Halkbankası kredi kartları, World özellikli Yapı Kredi, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları, Axess özellikli Akbank kredi kartları, Bonus özellikli Garanti Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank kredi kartları, Listelenenler dışındaki kartlar ile sadece tek çekim ödemesi yapabilirsiniz.


Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.


Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

www.lefzen.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.


Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


Bilgim dahilinde olmayan bir harcama gerçekleşti ne yapmalıyım?

Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede Lef'zen Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.


Geri ödeme bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

Ürün iadesi ya da iptali sonrasında alacağınız olan tutar kredi kartınıza online olarak geri ödenir. Ödeme işlemi sonrasında size sms yoluyla bilgilendirme yapılır. Yapılan bedel iadesinin kart hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ödemenizi kredi kartı kullanarak taksitlendirme yaptıysanız tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye +taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Siz de bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde +Bakiye olarak görebilirsiniz.